• SD AC sal

Vasaras riepu piedāvājums 2016 sadarbībā ar Atlas Riepu veikalu

Vasaras riepas

Ar papildus informāciju var iepazīties šeit:

Tuvojas pavasaris un ar vien aktuālāka kļūst pāreja no ziemas riepām uz vasaras riepām.

CONTINENTAL un CONTINENTAL grupas uzņēmumu (UNIROYAL, GENERAL TIRE) riepas ir kļuvušas populāras mūsu klientu vidū un tāpēc esam sagatavojuši šī gada aktuālo vasaras riepu piedāvājumu.

Continental prioritāte ir drošība uz ceļa jau kopš 1871.gada. Continental ir riepu piegādāšanas partneris Nr.1 Eiropas auto ražotājiem (tajā skaitā arī Volkswagen); gandrīz katra trešā automašīna no Eiropas auto ražotnēm izbrauc tieši ar jaunām Continental riepām. Aktuālais Continental vasaras riepu modelis:

Continetal ContiPremiumContact 5

Uniroyal riepas tiek izgatavotas Continental koncerna rūpnīcās Eiropā, kas nodrošina riepu nemainīgi augsto kvalitāti un autobraucēju lojalitāti Uniroyal zīmolam. Aktuālais Uniroyal vasaras riepu modelis:

Uniroyal RainExpert 3

General Tire kvalitāti garantē Continental, kura ražotnēs Eiropā riepas tiek izgatavotas, izmantojot jaunākās tehnoloģijas. Aktuālais General Tire vasaras riepu modelis:

General Tire Altimax Comfort

Kā ierasts, mēs Jums noteikti piemeklēsim labāko un izdevīgāko risinājumu vasaras riepu iegādei no plašā  CONTINENTAL un CONTINENTAL grupas uzņēmumu (UNIROYAL, GENERAL TIRE) modeļu klāsta, kā arī piemeklēsim Jūsu automašīnai oriģinālos Volkswagen tērauda vai vieglmetāla diskus.

Papildus informāciju varat iegūt zvanot pa tālruni: 634 20289 vai rakstot e-pastu un adresi: rd@sdautocentrs.lv.