• SD AC sal

Autoserviss

Izmantojiet iespēju pieteikt savu auto servisam elektroniski.

Pieteikt savu auto servisam elektroniski var sūtot pieteikumu uz e-pastu: serviss@sdautocentrs.lv
Mēs ar Jums sazināsimes 24 h laikā no pieteikuma saņemšanas brīža  (darba dienās), lai precizētu nepieciešamo informāciju un piedāvātu Jums izdevīgāko servisa apmeklējuma laiku.

 

 

SIA „SD Autocentrs” piedāvā Volkswagen, Audi un Škoda visa veida servisa pakalpojumus jebkuram šo marku modelim. Remontdarbi tiek veikti saskaņā ar ražotāju noteiktajiem standartiem un modernu tehnisko nodrošinājumu. Kvalificēti speciālisti nodrošina Jūsu auto kvalitatīvu apkalpošanu , veic obligātās garantijas un intervālu apkopes, kā arī visa veida remontdarbus. Jaunākās diagnostikas iekārtas palīdzēs ātrāk un precīzāk konstatēt radušos bojājumus Jūsu auto un īsā laikā novērst tos.

Mūsu rezerves daļu nodaļa piedāvā Jūsu automašīnai oriģinālās rezerves daļas ar garantiju, kas atrodas noliktavā uz vietas, vai tiek piegādātas 3 – 10 dienu laikā.

Ekspresserviss un kompleksās cenas

Mūsu servisā sagatavos automašīnu tehniskajai apskatei, un nepieciešamības gadījumā izies to Jūsu vietā. Piedāvājam sekojošus pakalpojumus:

  • Jūsu automašīnas tehnisko apskati CSDD mēs piedāvājam iziet Jūsu vietā BEZ MAKSAS!
  • Jūs atstājat savu automašīnu pie mums (iepriekš saskaņojot pa tālruni 634 26605), mēs veiksim pilnu automašīnas diagnostiku tehniskai apskatei, nepieciešamības gadījumā novērsīsim konstatētos defektus (iepriekš saskaņojot ar automašīnas īpašnieku), un mūsu uzņēmuma darbinieks veiks Jūsu automašīnai ikgadējo tehnisko apskati CSDD.
  • Pie automašīnas saņemšanas Jūs veicat tikai CSDD pakalpojumu, nodokļu un nodevu apmaksu.
  • Veicot ziemas vai vasaras riepu nomaiņu – apgaismojuma pārbaude – BEZ MAKSAS!
  • Pie mums Jūs varat arī veikt amortizatoru diagnostiku, dažādu veidu elektronikas defektu diagnostiku, automašīnu savērsuma regulēšanu, kā arī daudz citu pakalpojumu.

Salīdziniet mūsu piedāvājumus ar citiem autoservisiem un izvērtējiet priekšrocības! Automašīnas saņemšanas un nogādes pakalpojums:+371 634 26605
Servisa aizvietotājautomašīna: +371 634 26605

Lūdzam iepriekš pieteikties pa sekojošiem tālruņiem:

  • Serviss: +371 634 26605
  • Rezerves daļas: +371 634 20289
  • Auto mazgāšana: +371 634 25206

SIA “SD Autocentrs”
Darba laiki darba dienās no 8.00 līdz 18.00
Sestdienās no 9.00 līdz 15.00, Svētdien – slēgts

 

Automašīnu utilizācija un norakstīšana

SIA SD Autocentrs sadarbībā ar SIA Auto pārstrāde pieņem automašīnas utilizācijai. Saņemot no Jums automašīnu noformēsim likvidācijas sertifikātu un auto tiks noņemts no uzskaites CSDD. Nepieciešamības gadījumā nodrošinam automašīnas evakuāciju Liepājas pilsētas administratīvajās robežās.

Sakopsim savu vidi!