• DB2017AU01270 – Copy
  • New Polo_1
  • Volkswagen-Arteon_R-Line-2018-1024-25
  • Skoda-Kodiaq-2017-1024-0a
  • Volkswagen-Tiguan-2017-1024-32
  • Volkswagen-Touran-2016-1024-12
  • Volkswagen-Passat_2015_1024x768_wallpaper_29

Ziemas riepu piedāvājums 2017 sadarbībā ar Atlas Riepu veikalu

Ar papildus informāciju var iepazīties šeit:

Tuvojas ziemas sezona un ar vien aktuālāka kļūs pāreja no vasaras riepām uz ziemas riepām.

CONTINENTAL un CONTINENTAL grupas uzņēmumu (UNIROYAL, GENERAL TIRE) riepas ir kļuvušas populāras arī mūsu klientu vidū un tāpēc turpināsim Jums piedāvāt šīs Eiropā ražotās riepas arī šajā ziemas sezonā. Daži no jaunumiem šajā sezonā:

 

Continental ContiVikingContact 6

Jaunākā Skandināvu frikcijas tipa ziemas riepa. Paredzēta visskarbākajiem ziemas apstākļiem. Izstrādāta un ražota Vācijā.

ContiVikingContact 6 riepu raksturo Diferencētā Protektora Tehnoloģija (DTT) – funkcionāli riepas protektors sadalīts trīs sektoros, kas ļauj nodrošināt izcilu veiktspēju gan uz sniegotiem, gan apledojušiem, gan sausiem ceļiem. Šī ir būtiskākā priekšrocība, kas padara Continental par labāko izvēli premium Skandināvu tipa ziemas riepu segmentā.

 

 

 

 

 

 

 

Uniroyal MS Plus 77

Šīs ziemas riepas nosaka jaunus standartus vēl drošākai braukšanai Latvijas mainīgajos laika apstākļos.

Statistika parāda, ka Centrāleiropas reģionos ziemas periodā lietaino dienu skaits pārsniedz sniegoto dienu skaitu.

MS Plus 77 riepa ir īpaši izstrādāta, lai nodrošinātu vislabākos saķeres un braukšanas komforta rādītājus tieši lietus un slapjdraņķa apstākļos. Un, protams, labāko aizsardzību pret akvaplanēšanu savā klasē!

Uniroyal – tā ir vācu kvalitāte par saprātīgu cenu! Uniroyal riepas tiek izgatavotas Continental Eiropas rūpnīcās, kas nodrošina nemainīgi augstu kvalitāti un autobraucēju lojalitāti Uniroyal zīmolam.

 

 

 

 

 

 

 

General Tire Snow Grabber Plus

2017.g. jaunums! Jaunākās paaudzes Centrāleiropas tipa ziemas riepa apvidus automašīnām un krosoveriem. Ražota Continental Eiropas rūpnīcās.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kā ierasts, mēs Jums noteikti piemeklēsim labāko un izdevīgāko risinājumu ziemas riepu iegādei no plašā  CONTINENTAL un CONTINENTAL grupas uzņēmumu (UNIROYAL, GENERAL TIRE) modeļu klāsta, kā arī piedāvāsim Jūsu automašīnai oriģinālos Volkswagen tērauda vai vieglmetāla diskus par izdevīgām cenām.

Papildus informāciju varat iegūt zvanot pa tālruni: 634 20289 vai rakstot e-pastu un adresi: rd@sdautocentrs.lv.